Apartamento De Bom Gosto
| Wi-Fi WiFi | Airconditioning | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
1-slaapkamer Apartamento De Bom Gosto Florianópolis is een goede keuze voor maximaal 3 gasten en biedt een welgelegen locatie op afstand van 4 km van het Campeche Eiland. Het 35 m² grote appartement is voorzien van een terras met uitzicht op de binnenplaats
Dit appartement bevindt zich in de Zona Rosa wijk, binnen 10 minuten rijden tot het Novo Campeche Strand. Het Strand van Campeche ligt binnen 3 km van Apartamento De Bom Gosto en 5 km van de luchthaven Hercílio Luz.
Voor extra gemak zijn een apart toilet en een douche beschikbaar bij dit appartement. Er zijn ook badlakens.
Gasten die in deze accommodatie verblijven, kunnen profiteren van voorzieningen, zoals een complete keuken, evenals een eetgedeelte. Main Bus treinstation is ervandaan en Rodovia SC-405 bushalte in de buurt van de 1-badkamer accommodatie.
- Locale bezienswaardigheiden
- Lótus Decor1,7 km
- Praia da Armação4,6 km
- HiperBom Armacao5 km
- Lagoa do Peri3,2 km
- Instituto Ekko Brasil4,7 km
- Assembleia de Deus2,7 km
- Placa Portal do Ribeirao1,4 km
- Vila Fátima2,9 km
- Luchthavens
- Internationale Luchthaven Hercílio Luz8 km
- Treinstations
- Main Bus Station12 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren zijn niet toegestaan
Horeca
- Elektrische waterkoker
- Keukengerei
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Tuin
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Zithoek
- Patio
- Terras
- Koffie- en theefaciliteiten
- Eettafel
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Welke populaire attracties liggen er in de buurt van Apartamento De Bom Gosto.
Gasten van Apartamento De Bom Gosto kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, het Campeche Eiland, op 4 km afstand. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn het Novo Campeche Strand (4,1 km) en het Strand van Campeche (3 km). - ❓
Hoeveel kost het om Apartamento De Bom Gosto te boeken?
De prijs van het boeken van Apartamento De Bom Gosto is $36. - ❓
Waar kunnen we onze auto parkeren in Apartamento De Bom Gosto?
Apartamento De Bom Gosto heeft gratis privéparkeerplaatsen. - ❓
Wat is precies de grootte van Apartamento De Bom Gosto?
Apartamento De Bom Gosto bestaat uit 35 vierkante meter.